شماره نهم: ویژه‌نامه استاد محمدحسین فرج‌نژاد

جدیدترین شماره خردورزی

جهان اجتماعی محمدحسین فرج‌نژاد به‌و‌اقع در امتداد جهان توحیدیِ اسلام قرار داشت و در مقام عمل نیز از این جهان توحیدی تبعیت می‌کرد. حضور در سیستان، کمک‌های متعدد به فقرا، دستگیری علمی و معنوی و مادی از دوستان و شاگردان، نمونه‌های کوچکی است برای نمایش اتحاد وجودی فرج نژاد با جهان توحیدی اسلام که نه تنها در عرصه‌های علمی، بلکه در تمام عرصه‌های زندگی وی قابل مشاهده است.

در این شماره از مجله تخصصی خردورزی به مناسبت بزرگداشت پژوهشگر ارجمند و فرهیخته حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین فرج نژاد به بررسی سیره علمی و عملی، ابعاد و ویژگی‌های شخصیتی، خاطرات دوستان و شاگردان و کلام بزرگان در رابطه با شخصیت علمی ایشان پرداخته‌ایم.

این شماره از مجله مزین است به سخنان اساتیدی چون، آیت الله ابوالقاسم علیدوست، حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمد رهدار، دکتر رفیع‌الدین اسماعیلی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر قاسم روان‌بخش، دکتر سید حسین شرف‌الدین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدعلی لیالی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدحسین شریفی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر ابوالفضل ساجدی، دکتر یعقوب توکلی، دکتر محمدعلی روزبهانی و … .

 

برای دانلود نشریه اینجا را کلیک کنید.

 

شماره هشتم خردورزی با موضوع «ویژه‌نامه محرم» را هم بخوانید.

شماره هفتم خردورزی با موضوع «پدیده سلبریتیسم» را هم بخوانید.

شماره ششم خردورزی با موضوع «زن در آیینه زنانگی» را هم بخوانید.

لینک کوتاه مطلب : http://fekrat.net/?p=4882