توسط رسانه اندیشه و آگاهی «فکرت»؛

سلسله گفتگوهای آنلاین ویژه ماه رمضان برگزار می‌شود

این سلسله گفتگوها از ششم تا نوزدهم ماه رمضان هرشب ساعت ۲۱ در صفحه اینستاگرام «فکرت، رسانه اندیشه و آگاهی» برگزار می‌شود.

سلسه گفتگوهای ویژه ماه مبارک رمضان به همت رسانۀ اندیشه و آگاهی «فکرت» برگزار می‌شود. در این گفتگوهای آنلاین به مباحثی پیرامون ماه رمضان با معنویت، عرفان، سیاست و فرهنگ با رویکرد اندیشه‌ای و با نگاه علوم انسانی اسلامی پرداخته می‌شود.

در این گفتگوهای آنلاین برخی از اساتید حوزه و دانشگاه از جمله حجج‌اسلام دکتر محمد کاشی‌زاده، دکتر مسلم محمدی، دکتر میثم زنجیرزن حسینی، دکتر صفدر الهی‌راد، دکتر مسلم گریوانی، دکتر محمدجواد موسوی، دکتر مهدی شجریان، دکتر محمدمسعود رحمانی، دکتر حامد شیواپور؛ آقایان دکتر حسن احمدی‌زاده، دکتر حامد پوررستمی، دانیال بصیر و خانم‌ها دکتر ریحانه حقانی و دکتر زهره اخوان‌مقدم حضور خواهند داشت.

«ارتباط روزه و حق‌گرایی»، «مسئولیت‌پذیری اخلاقی و روزه‌داری»، «ماه رمضان و سلوک عرفانی»، «نقش مناجات در تهذیب جامعه و دوری از طغیان»، «مهارت‌های ارتقای معنوی»، «علی(ع)؛ قرآن ناطق و ناطق قرآن»، «مقایسه؛ از راهکاری مثبت برای رشد تا رویکردی مخرب آرامش»، «حکومت علوی و رضایت عمومی»، «نیایش از منظر روان‌شناسی دین»، «خانواده و آموزش فرهنگ روزه‌داری»، «نسبت تبیین وحی با تلقی تشبیهی‌تنزیهی از خدا»، «سیر تکامل انسان از رجب تا رمضان»، «عدالت علوی در تحقق حکومت اسلامی» و «ارتباط ماه رمضان با سبک زندگی» از جمله موضوعات این سلسله گفتگوها هستند.

گفتنی است این سلسله گفتگوها از 19 فروردین تا 1 اردیبهشت 1401 (ششم تا نوزدهم ماه رمضان) هرشب ساعت ۲۱ به صورت آنلاین در صفحه اینستاگرام «فکرت، رسانه اندیشه و آگاهی» به نشانی fekrat.tv@ برگزار می‌شود.

لینک کوتاه مطلب : https://fekrat.net/?p=8413