حقیقتی که بعد از وعده صادق ثابت شد؛

زبان قدرت؛ ابطال کننده سحرِ صهیون

تنها در سایه مقاومت و پاسخ قاطع است که تا حدودی می‌توان جلوی گستاخی رژیم کودک‌کُش را گرفت، کما این که قدرت بازدارندگی عملیات غرور آفرین «وعده صادق» این مسأله را ثابت کرد.

رسانه فکرت | سید محمد مهدی موسوی، پژوهشگر و مدرس رسانه


گستاخی فزاینده سران رژیم غاصب صهیونیستی در هفته‌های اخیر به‌خصوص پس از حمله موشکی به کنسولگری کشورمان در دمشق، ثابت کرد که دژخیمان صهیون جز زبان قدرت و زور نمی‌فهمند و بنابراین، تنها در سایه مقاومت و پاسخ قاطع است که تا حدودی می‌توان جلوی گستاخی رژیم کودک کُش را گرفت، کما اینکه قدرت بازدارندگی عملیات غرور آفرین «وعده صادق» به اذعان بسیاری از تحلیل‌گران و کارشناسان، گواه این مدعاست.


خاطرم است که در دوران شیوع کرونا، حضرت آقا در دیدار تصویری با نمایندگان تشکل‌های مختلف دانشجویی کشور نکته مهمی را بیان فرمودند که البته سال‌هاست یکی از کلیدواژه‌های اصلی در رهنمودهای سکان‌دار انقلاب در حوزه‌ مسائل بین‌الملل و خاصه جریانات منطقه غرب آسیا و در رأس آنها تحولات مربوط به فلسطین است.


ایشان در آن سخنرانی با تأکید بر اینکه وظیفه همه در خصوص حوادث و وقایع مربوط به جنایت و خباثت صهیونیست‌ها در فلسطین و مسجدالاقصی، موضع‌گیری و محکومیت قاطعانه حرکت خبیثانه، جنایتکارانه، وحشیانه و ظالمانه است، تصریح نمودند: «خوشبختانه فلسطینی‌ها بیدار و عازمند. باید هم این مسیر را دنبال کنند. جز با زبان قدرت نمی‌شود با این جنایتکاران حرف زد. باید خود را قوی کنند و بایستند و مقابله کنند و طرف را مجبور کنند که از جنایت کوتاه بیاید و تسلیم حق و انصاف شود.»

 

تجربه سال‌های اخیر جریان مقاومت اسلامی با دژخیمان صهیون به‌ویژه پس از نقطه عطف و بزرگی همچون «طوفان الاقصی» نشان داده که اساساً آنها جز زبان زور نمی‌فهمند و لذا تنها در سایه مقاومت و پاسخ قاطع است که در برابر جبهه حق، متفرق شده و شکست را می‌پذیرند.


مدت‌ها پیش از وقوع طوفان الاقصی و وعده صادق ثابت شده که خانه عنکبوتی اسرائیل به‌شدت سست و بی‌بنیان است و آنها برخلاف فلسطینی‌ها به‌شدت از مواجهه در میدان، هراسناک هستند و این در حالی است که جریان مقاومت اسلامی، روحیه شجاعت و شهادت طلبی دارند و بر سر آرمان‌های مقدس خویش، حاضر به هر نوع ایثار و جان فشانی می‌باشند.


البته مسلم است که نقش آفرینی در میدان مبارزه و جهاد، ساده و بی‌هزینه نیست اما ملت و امتی که می‌خواهد از عزت و شرافت اسلامی و انسانی خود دفاع کند و پاسخ زورگویان و مستکبران را بدهد، باید این هزینه را پرداخت کند و چه خوب که این هزینه در برابر بدترین دشمنان خدا یعنی صهیونیست‌های کودک‌کُش پرداخت شود.

تاریخ انتشار: ١٤٠٣/٠١/٢٨

نظر بدهید
user
envelope.svg
pencil

آنچه ممکن است بپسندید

همراه فکرت باشید.

شما میتوانید با وارد کردن ایمیل خود از جدید ترین رویداد ها و اخبار سایت فکرت زود تر از همه باخبر شوید !

ویژه‌های فکرت

مجموعه فکرت درصدد است، مسائل روزِ حوزه اندیشه را با نگاهی جدید و در قالب‌های متنوع رسانه‌ای به تصویر بکشد.